עיצוב משרדים

עיצוב משרדים וחללי עבודה – אריה גולדין מעצב פנים

תקופת הקורונה השביתה את מרבית המשרדים בארץ ובעולם ובתקופת הסגר והעבודה מהבית המשרדים הוזנחו. עכשיו כשהעולם יוצא מהקורונה, גם שוק העובדה, שעבר בחלקו לעבודה מהבית, חוזר לפעילות והמשרדים המשותפים וחללי העבודה חוזרים להיות משהו שצריך לספק היום יותר מתמיד חוויה טובה יותר ולגרום לעובדים וללקוחות להרגיש בבית גם במשרד. מעצב הפנים אריה גולדין מתמחה במתן שירות עיצוב משרדים מקצועי למשרדים קטנים וגדולים, קומות משרדים, חללים פתוחים וכל נכס עסקי שרוצה ליהנות ממתקן שירותי ומזמין, הן עבור העובדים והן עבור הלקוחות שלו, אשר פוקדים את המשרד ולכן לעיצוב המשרד יש חשיבות רבה עבור כל עסק!

כל מה שצריך לדעת על עיצוב משרדים

בשונה מעיצוב ביתי, עיצוב משרדים הוא עיצוב תעשייתי יותר השם דגש על אותם מאפיינים הקיימים בכל סגנון עיצוב ביתי אך בצורה שונה. הנה כמה מאפיינים ודברים שחשוב לשים עליהם דגש בעיצוב משרד:

עיצוב משרדים – טיפ מס' 1: לובי הכניסה – כל משרד חייב שיהיה לו לובי כנסיה מזמין ונוח. המפגש הראשוני של לקוחות המגיעים למשרד הוא עם פקידת הקבלה ואזור הכניסה. לובי הכניסה צריך להשתלב בצורה הרמונית עם שאר חלקי המשרד והוא צריך לאפשר לאורחים למצוא את הדרך בקלות. הוא צריך להציג את לוגו החברה ולשדר תחושה נעימה ומזמינה. אם יש לכם כורסת המתנה ושולחן המתנה באזור הכניסה הם צריכים להיות מעוצבים בצורה מתאימה וכל קישוט ייחודי שאפשר לשים באזור ההמתנה, יוסיף. חיפוי קיר באזור הכניסה יכול להוסיף הרבה, עציצים וכדומה. דלפק הקבלה חייב להיות נוח ובגובה המתאים ויש עוד המון דברים קטנים שאפשר לעשות על מנת להפוך כל הלובי ואזור ההמתנה במשרד נעימים ונוחים.

עיצוב משרדים – טיפ מס' 2: תאורה – אחד האלמנטים החשובים ביותר במשרד הוא התאורה. תכנון נכון של גופי התאורה, סוג התאורה ועוצמת ההארה חשובים ביותר לעבודת העסק. מעצב פנים המתמחה בעיצוב משרדים צריך להיות מומחה בתאורה ולספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר  כך שגם תחסכו בחשמל על ידי התקנת גופי תאורה מסוג לד או פלורסנט ולא נורות ליבון אך גם לשלב גופי תאורה בודדים ומרשימים לצד גופי התאורה התעשייתיים וליצור תאורה מזמינה בכל המשרד כאשר גם התאורה הטבעית של אור השמש חשובה מעין כמוה ותכנון מבנה החלונות והתריסים חשוב לא פחות ואולי אף יותר מהתאורה המלאכותיות שחייבת להיות גם כן במשרד.

עיצוב משרדים – טיפ מס' 3: ריצוף – גם בנכס פרטי הריצוף חשוב אך במשרד בו בדרך כלל יש שטח פנים גדול של רצפה ומעבר מהיר ורב של אנשים לאורך כל שעות היום ממקום למקום, הרצפה חייבת להיות גם נוחה ומעוצבת, לשדר יוקרה וחמימות ובעיקר לאפשר לנו ללכת במשרד בהנאה ובנוחות. יש סוגי רצפות רבים ובתאם לתקציב המשרד ולאופי המשרד אפשר להחליט יחד איזו רצפה תשרת הכי טוב את המקום. דבר נוסף שאפשר לעשות בעזרת ריצוף זה לתחם את המשרד וליצור מתחמים שונים באותו חלל על ידי יצירת רצפות שונות באזורים שונים. באזור המטבח למשל, שם גם יהיה חכם להתקין רצפה המתאימה למטבח אשר לכלוך פחות בולט בה וכך בכל חלק של המשרד, כך ניתן ליצור חלוקה הגיונית בחלל לפי צורכי המשרד.

עיצוב משרדים – טיפ מס' 4: מבנה המשרד – זהו למעשה הדבר החשוב ביותר בכל משרד. מבנה המשרד צריך להיעשות בקפידה ולאחר מחשבה רבה. מבנה המשרד חשוב ביותר ומשפיע רבות על ההתנהלות במשרד. תוכנית אדריכלית והשקעה במבנה המשרד חשובים מאוד לתפקוד המשרד וצריכים להוות את הקרקע הנוחה ביותר להשגת תפוקה מהעבודה כמו גם לאירוח אורחים ולקוחות. בין אם המשרד שלכם מורכב מחדרים סגורים, קוביות או אופן ספייס, מבנה המשרד צריך להיבנות בצורה חכמה ונכונה המתאימה לכם שכן יהיה קשה לשנות את המבנה לאחר מכן ולכן זהו הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתם צריכים לשים עליו דגש בתכנון ועיצוב המשרד!

אריה גולדין – עיצוב משרדים וחללים פתוחים

יש עוד המון פרמטרים בתכנון ועיצוב משרד ואם אתם צריכים לעצב משרד ישן או חדש אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים עכשיו ונשמח לחזור אליכם לקביעת פגישת היכרות ובחינת האפשרויות לעיצוב המשרד שלכם בצורה הטובה ביותר, שתתאים למטרות העסק שלכם! מוזמנים לגלוש באתר ולקרוא מאמרים נוספים על עולמות עיצוב הבית, עיצוב מודרני, עיצוב כפרי, מגמות וטרנדים חדשים בעולם העיצוב ועוד עשרות מאמרים וטיפים שימושיים לעיצוב המשרד והבית בשיטת עשה זאת בעצמך ועוד! נשמח להעמיד לשירותכם ניסיון רב שנים בעיצוב חללים ומשרדים ולבדוק יחד אתכם איך אפשר לשדרג את העסק והמשרד שלכם בהתאם לתקציב שלכם כך שהעסק והמשרד שלכם לא רק יראו יותר טוב אלא גם יהיו יותר נוחים עבור העובדים ועבור הלקוחות שלכם.

לסיכום, עיצוב משרד שונה מעיצוב ביתי אך לשניהם יש מאפיינים דומים שחשובים בעיצוב כל חלל, בין אם עסקי או פרטי. דברים שיש לשים עליהם יותר דגש במשרד הוא מבנה המשרד, התאורה ועיצוב הכניסה שחשובים מאוד להשארת רושם ראשוני ולאירוח אורחים ולקוחות החברה המגיעים למשרד. עיצוב משרד יכול להשפיע רבות על העסק ולשדרג אותו ועכשיו כאשר העולם נפתח מחדש וכולם חוזרים לעבודה ולמשרדים, יש מקום לעצב את המשרד מחדש ולתת לעצמכם התחלה חדשה בדרך לעסקים פוריים יותר. בהצלחה!