מעצב דירות

מעצב דירות מגורים ובתים פרטיים – אריה גולדין עיצוב

מחפשים מעצב דירות מקצועי לעיצוב הדירה או הבית הפרטי שלכם? אריה גולדין, מעצב דירות רב ניסיון ישמח להיפגש לאתכם למטרת בחינת עיצוב הדירה, בין אם זו דירה יד שניה, דירה מקבלן או דירה חדשה. כל מעצב דירות מכיר את האתגרים שמציבות בפניו דירות קטנות ועיצובן בתקציב מוגבל. החוכמה היא להצליח להגיע לתוצאות טובות גם במגבלות הגודל והתקציב ויש דרכים להשיג את התוצאות הללו. אפילו מותגים כמו איקאה למשל השכילו להבין את הנישה הגדולה של דירות מגורים קטנות ומותג זה, כמו רבים אחרים, מכוון לפלח שוק זה עם ריהוט חכם וקומפקטי, פתרונות אירוח ואחסון מתקפלים ונשלפים ומגוון שיטות ודרכים לרהט ולעצב דירה קטנה בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר כך שהיא גם תיראה נפלא וגם תעשה ניצול מקסימלי של כל מטר בחלל הקטן שיש לה. יש לכם דירת מגורים קטנה או ישנה שהייתם ממש רוצים לשדרג? נשמח להראות לכם איך גם במסגרת תקציב מוגבל ומטראז' קטן, עדיין אפשר לעצב כל דירה שכזו בצורה מודרנית וחכמה כך שגם היא תיראה גדולה יותר, מעוצבת ויפה יותר!

הסודות שכל מעצבי הדירות נעזרים בהם כדי לעצב דירות מגורים לא גדולות כך שיראו גדולות יותר!

מעצב דירות מקצועי יודע לרתום את הידע, הניסון וכל הכלים שיש לו בארגז הכלים על מנת לשוות לדירה קטנה מראה של דירה גדולה יותר. הדרכים לעשות זאת ידועות ומוכרות אך הנה פירוט שלהן במידה ויש לכם דירה קטנה שגם אתם רוצים לעצב בצורה כזאת שתנצל את החלל, תהיה נוחה למגורים בצורה מקסימלית ותיראה גדולה יותר ויפה יותר ממה שהיא כיום:

סידור מחדש: מעצב דירות מקצועי עובד במגבלות הגודל והצורה שהדירה מכתיבה לו אך יחד עם זאת הוא יכול להציע לכם לבצע שינוי מהותי בסידור הדירה על ידי שבירת קיר פנימי או שינוי סדר החדרים בחלל, למשל העברת המטבח לאחור או לפנים במקום חדר אחר, שבירת קיר ויצירת חלל מגורים אחד בסלון או כל רעיון אחר שיכול לתרום להגדלת החלל פיזית או כאשליה אופטית. מעצב דירות איכותי ידע לנצל את היתרונות של דירה קטנה ולהסתיר את החסרונות שלה ויוכל להמליץ לכם על שינויים מרחיקי לכת או שינויים קוסמטיים בלבד שמטרתם להגדיל את הדירה או לפחות לגרום לה להיראות גדולה יותר.

צבעים בהירים: אחת השיטות לגרום לנכס להיראות גדול יותר היא על ידי עיצוב הנכס בצבעים בהירים, לבן בעיקר. מעצב דירות מקצועי מכיר שיטה זאת ומעבר להגדלת החלל בעזרת עיצוב בצבעים בהירים, עיצוב לבן תורם רבות גם להענקת מראה מהודר ויוקרתי כך שאלו שתי ציפורים במכה שכל בעל דירה קטנה צריך להכיר וליישם בעיצוב הדירה שלו על מנת להפוך אותה לבעלת מראה גדול ומרווח יותר, גם אם לא באמת אז בתחושה ובמראה.

חיפוי קיר ומראות: עוד שיטה אפקטיבית ביותר לעיצוב דירה על מנת לגרום לה להיראות גדולה ומעוצבת יותר הם חיפויי הקיר הדקורטיביים, מראות ועוד אביזרים שגורמים לתחושת חלל גדולה יותר. חיפויי קיר תלת ממד נועדו בדיוק למטרה זו והם מעניקים עומק לקיר והופכים אותו לקיר בעל נפח וממד נוסף אשר גורמים בעקיפין לכל הדירה להיראות גדולה יותר. שיטה נוספת לגרום לדירה קטנה להיראות גדולה יותר היא על ידי התקנת מראות בסלון, במסדרון וכדומה. אנחנו מכירים את האפקט של מראה אך בעוד שרבים משתמשים במראה גדולה רק בחדר השינה או בחדר הרחצה, התקנת מראות מעוצבות (עגולות או בצורות מיוחדות) בסלון יכולה ליצור את אשליית הגודל בקלות וגם להכניס עניין מיוחד לסלון ולכל הבית ולגרום לדירה להיראות גדולה יותר בקלות ובעלות לא גבוהה!

סידור מקצועי תוך שימוש במשחקי גובה: שיטה נוספת של מעצבי פנים להגדלת החלל היא לשחק עם הריהוט והאביזרים המשלימים בדירה כך שיצרו פרספקטיבות משתנות ומשחקי גובה בין חפצים קטנים וגדולים אשר יוצרים תחושת עומק בחלל וגורמים לו להיראות גדול יותר. לא קל להשיג אפקט זה אך בשביל זה מעצב פנים לומד ומוכשר בעבודתו, על מנת להביא את הערך המוסף הזה שיכול לעזור לדירה שלכם גם להיות נוחה יותר למגורים וגם בעלת מראה גדול ומעוצב יותר!

מעצב פנים מקצועי יידע ליישם את כל השיטות הללו בעיצוב דירה קטנה ויכול לחולל פלאים בכל דירה ובכל חלל מגורים או עבודה!

מעוניינים לעצב את הדירה שלכם ולהגיע לתוצאות נפלאות גם כן? השאירו פרטים באתר מעצב הפנים אריה גולדין ונשמח לחזור אליכם לשיחת ייעוץ ובדיקת המטרות שלכם בעיצוב הבית. כמו כן הנכם מוזמנים לגלוש עוד באתר, לקרוא מאמרים נוספים בתחום עיצוב הבית, ליהנות מטיפים שימושיים לעיצוב הדירה לבד, לקבל מידע נוסף על מגמות וטרנדים בולטים וחדשים בעולם עיצוב הבית ועוד!

לסיכום

עיצוב דירות מגורים הוא אתגר עבור כל מעצב פנים אך דווקא המגבלות של גודל החלל ולפעמים גם צורת החלל והעובדה שמדובר בדירה ישנה, הם אלה שנותנים למעצב את הרעיונות החדשניים שמאפשרים לו לעשות שינוי קיצוני בדירה ולתת לה מראה חדש וגדול יותר, אם לא באמת אז בתחושה. רוצים לעצב את הדירה ולעשות לה מהפך אמיתי כך שתיראה גדולה יותר ומעוצבת יותר? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעזור. להתראות ובהצלחה!