עיצוב פנים

מומחה עיצוב פנים מהשורה הראשונה בארץ – אריה גולדין

פתרונות עיצוב פנים מקצועיים לבעלי דירות ובתים בכל מכל רחבי הארץ. כנסו ללמוד על מעצב הפנים אריה גולדין וקבלו טיפים מעשיים לעיצוב פנים הבית לבד בשיטת עשה זאת בעצמך. עיצוב פנים הוא תחום שרבים בשנים האחרונות מתחילים להתעניין בו. אמנם תמיד היו מעצבי פנים מקצועיים אך היום גם חובבנים יכולים להגיע לתוצאות נפלאות בתחום עיצוב הפנים בזכות התקדמות הטכנולוגיה ונגישות החומרים והפריטים כיום. בכל זאת מעצב פנים מקצועי יכול לתת לכם את התוצאה ואת המראה המיוחדים שלא חשבתם עליהם, יכול לעזור לכם בהבנת מגבלות התקציב, בעיצוב החלל, בחירת הריצוף והרהיטים ועוד.

3 טיפים מעשיים לעיצוב הבית, עיצוב פנים ועוד

רוצים לשפר את יכולות העיצוב שלכם ולעשות עיצוב פנים בבית שלכם בכוחות עצמכם? היום קל מתמיד ללמוד את התחום ולהגיע לתוצאות טובות בשטח בעזרת מדריכים, טיפים, סרטונים ומידע רב שקיים ברשת בתחום עיצוב הפנים. הנה שלושה טיפים בסיסיים שיעזרו לכם לשפר את יכולות העיצוב האישיות שלכם ואולי גם לחסוך לכם את הצורך בשכירת שירותיו של מעצב פנים מקצועי חיצוני לעיצוב הבית שלכם אף על פי שתמיד עדיף להיעזר בבעל מקצוע, גם אם נראה לכם שבתחום ערטילאי כמו עיצוב זה לא הכרחי.

  • עיצוב פנים, טיפ מס' 1: השראה – אמרנו כבר שקל היום מתמיד לקבל השראה ויש יותר מקורות מידע מאי פעם להשיג השראה, בין אם באינטרנט, במגזינים, בטלוויזיה ועוד. אומנות השיווק והמכירה עשו גם כן צעד והתקדמו כך שהיום חברות ומותגי עיצוב, מעצבי על וכדומה מעוניינים לתת כמה שיותר מידע וטיפים למעריצים ולעוקבים שלהם ללא בעיה ובשמחה. עבור צרכן הקצה זה יתרון והיום אפשר בקלות לקבל את כל המידע על כל טרנד עיצובי חדש בעולם דרך הרשתות החברתיות וכו'. נצלו את השפע ואת נגישות המידע לספוג השראה ואולי אפילו להעתיק עיצוב פנים שראיתם בבית אחר או במגזין, זה מותר בהחלט.
  • עיצוב פנים, טיפ מס' 2: תוכנית – אחרי שספגתם השראה מכל מקום אפשרי אל תתנו לזה ללכת לאיבוד, קחו דף ועט ורשמו את כל הרעיונות שלכם. מלאו את הדף בכל מה שחשבתם עליו וגבשו מחומר הגלם את תוכנית העיצוב הסופית שלכם. מעצב פנים מקצועי יכול לעזור לכם מכאן והלאה ויחד תוכלו לגבש תקציב, לתכנן מה אתם בדיוק רוצים להחליף או להוסיף בבית וכדומה. תוכנית מסודרת היא חובה בכל תחום ותורמת להצלחת הפרויקט גם בצד התקציבי והניהולי וגם בצד המעשי, כלומר בתוצאות תוכנית העיצוב שבניתם.
  • עיצוב פנים, טיפ מס' 3: יישום – אם לספוג השראה זה השלב הקל והכייפי ובניית תוכנית עיצוב היא השלב היותר מחושב, השלב הבא, שלב היישום הוא אולי השלב הקשה והמאתגר ביותר בו אתם צריכים להוציא אל הפועל את תוכנית העיצוב פנים שבניתם. כאן חשוב שתזכרו שכמעט ואין פרויקט על הנייר שיצא אל הפועל בדיוק של מאה אחוז כפי שאמור היה להיות לכן אל תהיו מתוסכלים במידה ולא תגיעו למאה אחוז ממה שתכננתם. תמיד יש שינויים ואילוצים כאלה ואחרים שלא הבאתם בחשבון אבל אם בניתם תוכנית מסודרת, יהיה לכם קל יותר לממש אותה כמה שיתר קרוב לעיקרי התוכנית. שלב היישום הוא השלב בו אתם צריכים כבר להזמין בעלי מקצוע, לפנות את הבית, לקבוע תקציב וכדומה ולכן עזרה של מעצב פנים מקצועי יכולה להיות מועילה מאוד ולכוון אתכם להשגת המטרה בזמן הקצר ביותר ובלי לחרוג מהתקציב שהקצתם לטובת פרויקט העיצוב שלכם.

עיצוב מ-א' עד ת' עם מעצב פנים מקצועי – אריה גולדין

אוקיי, החלטתם ללכת על זה בכוחות עצמכם ולעצב לבד את הבית, בהצלחה! אבל בטח כבר הבנתם בשלב הזה שלעצב לבד את הבית זה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה. נכון, לבחור ספה או פינת אוכל זו לא בעיה אבל לעשות מהפך אמיתי בבית ולשדרג אותו מהיסוד דורש עבודה מקצועית ואם מטרת העיצוב שלכם לא רק מגורים אלא השבחת הנכס ומכירתו, הריי שהשקעה במעצב פנים מקצועי תהיה משתלמת עבורכם וגם אם מטרת העיצוב או השיפוץ היא 'רק' להמשיך לגור בבית, זה כדאי.

רוצים לעצב את הבית מהיסוד, בין אם למטרת השבחת הנכס או למטרת מגורים בבית מעוצב? פנו עכשיו אל אריה גולדין מעצב פנים ונשמח להיפגש אתכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי אמיתי לגביי עיצוב הבית. נוכל להביא בפניכם את כל הדברים החשובים שצריך לדעת לפני שניגשים לעיצוב הבית ואם זה כרוך בריצוף חדש, שבירת ובניית קירות פנימיים בתוך הבית, העברת קו צנרת וכדומה, אין ספק שתוכלו להיעזר בשירותינו בצורה מקסימלית ולחסוך לעצמכם הרבה כאב ראש, זמן וכסף.

מעצבים את הבית בקלות, במהירות ובעלות הגיונית – אריה גולדין מעצב פנים

אתם בטח מכירים את שהחלטתם בשנה מסוימת לעשות כבר משהו עם הבית, לשפץ או לעצב אותו מחדש אבל ההחלטה שלכם התמהמהה, עברו מאז שנתיים ולא עשיתם כלום… אנחנו מציעים לכם לצאת מאזור הנוחות שלכם ולעשות צעד משמעותי לכיוון עיצוב פנים הבית. גם אם תבחרו שלא להיעזר בשירות שלנו לפחות תתחילו בדרך לשיפוץ ומקסימום תקבלו כמה טיפים וכמה עצות שיעזרו לכם בהמשך הדרך בין תחליטו לשפץ או לעצב לבד או להיעזר בשירותיו של מעצב פנים אחר. כך או כך בהצלחה!