מעצב בתים

מעצב בתים מקצועי – אריה גולדין עיצוב פנים

אריה גולדין הוא מעצב בתים מקצועי בעל ניסיון רבים בעיצוב פרויקטי מגורים פרטיים ועסקיים כאחד בכל רחבי הארץ: ווילות, בתים פרטיים, פנטהאוזים, דירות ומשרדים. מוזמנים לעבור על גלריית התמונות באתר ולראות פרויקטים נבחרים של מעצב הפנים ואם אתם מתחברים לסוג עיצוב זה, אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם עם שיחת ייעוץ ראשונית לא מחייבת עבור בניית תוכנית עיצוב לבית שלכם עוד היום! כל מעצב בתים מנוסה יודע שאחד הדברים החשובים בבחירת מעצב בתים ומעצב פנים לבית הוא ההתאמה האישית של בעל הנכס אל המעצב שכן העבודה אינה קצרה ומצריכה שיתוף פעולה ושידור על אותו גל. יש לכך חלק חשוב בהצלחת העיצוב וכאשר המעצב ובעל הנכס מצליחים לשתף פעולה בצורה אופטימלית, גם תוצאות העיצוב ניכרות ובאות לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר.

איך בוחרים מעצב בתים לנכס

הנה כמה דברים שאתם צריכים להביא בחשבון בבחירה של מעצב בתים לעיצוב הנכס שלכם. נגענו בנקודה הראשונה בפסקה הקודמת:

התאמה אישית: כפי שאמרנו קודם, מעבר למקצועיות ולמחיר שמציע לכם כל מעצב בתים, אין ספק שהתאמה אישית, כמו בבחירת כל בעל מקצוע אחר, חשובה ביותר להצלחת הפרויקט. בסופו של דבר כולנו בני אדם וחיבור אנושי הוא הפרמטר המרכזי בחיים, לא רק בעסקים ובבחירת בעלי מקצוע ואנשי שירות אלא בכל אספקט אחר של החיים, קל וחומר כאשר אתם שמים את הבית שלכם בידיו של מישהו אחר ונותנים לו חופש פעולה להתבטא ולעצב את הבית שלכם, עדיף שתהיה הלימה מלאה בין הרצונות והצרכים שלכם לבין אלו של המעצב והתאמה אישית היא הפרמטר המרכזי בהם.

סגנון עיצוב: אוקיי, אז מצאתם מעצב בתים שנראה לכם נחמד והתחברתם אליו בשיחת הטלפון אבל יש דבר מרכזי נוסף ששווה ערך להתאמה אישית והוא סגנון המעצב. יכול להיות שמצאתם אחלה בן אדם ומעצב פנים שבאמת השאיר עליכם רושם אבל סגנון העיצוב שלו לא באמת מתאים לזה שלכם. זו הסיבה שחשוב שלכל מעצב פנים יהיה אתר בו לקוחות פוטנציאליים יוכלו לעבור על גלריית הפרויקטים הקודמים שביצע ויראו הלכה למעשה את התוצאות בשטח של פרויקטיי עיצוב שאותו המעצב ביצע. זו האינדיקציה הטובה ביותר לראות האם סגנון העיצוב של אותו מעצב מתאים לזה שלכם.

מחיר: סימנתם שתיים מתוך שתיים עד עכשיו? מצאתם מעצב שנראה לכם בעל אופי נוח איתו תוכלו לעבוד וגם אהבתם את הסגנון העיצוב שלו? יש כמובן עוד פרמטר חשוב לא פחות ואולי אף יותר שיכול להכריע האם המעצב הזה מתאים לכם או לא וזה מחיר העבודה כמובן. גם אם המעצב שמצאתם מתאים לכם בכל פרמטר אחר, אם המחיר שהוא מציע לעבודת העיצוב גבוה מדי, כנראה שלא תבחרו בו בסופו של דבר. האמת היא שלא כל כך פשוט לדעת מה הוא מחיר גבוה מדי לעבודת עיצוב. לשם כך אתם צריכים לעשות מחקר, לבדוק ולהשוות מחירים שכן אין ממש טבלת מחירים או מחירון מסודר בתחום וכל מעצב פנים יכול להרשות לעצמו לבקש את הסכום שנראה הולם עבורו לפי רמת הניסיון, רמת העבודה ותכלס הלכה למעשה מה עלות הביצוע ומה מצריכה ממנו העבודה על הנכס שלכם, בין אם זה אומר יצירת הדמיות ממוחשבות או בניית תוכנית עיצוב כללית או חלקית.

האם בכלל צריך מעצב פנים חיצוני או שאפשר לעצב את הבית לבד?

התשובה לכך היא כמובן שאפשר לעצב את הבית לבד בשיטת עשה זאת בעצמך אך לא בטוח שזה הפתרון הכי טוב שיביא לכם את התוצאה הכי טובה לעיצוב הנכס. למעשה כמעט בוודאות מעצב פנים יעשה עבודה טובה יותר מכם במידה ואתם לא אנשי מקצוע וחסרי ניסיון בתחום. אם אתם צריכים להחליף ספות בלבד וכדומה, ברור שאתם לא צריכים לכך מעצב פנים מקצועי אבל אם אתם עומדים להעמיד את הבית למכירה ורוצים להשביח את ערך הנכס או פשוט רוצים לעשות מייק אובר משמעותי לבית כולל שיפוץ רציני ועיצוב מחדש, שכירת שירותיו של מעצב פנים מקצועי היא בגדר חובה ודבר שיחסוך לכם זמן וכסף פרט לכך שיביא לכם תוצאות טובות יותר מאלו שתשיגו אם תיגשו למלאכה לבד ללא ניסיון וידע בתחום העיצוב, ידע שצריך להביא בחשבון לא רק בדברים כמו סידור הסלון למשל אלא הבנה בהנדסה, חשמל, אינסטלציה, מיזוג ועוד, פרמטרים שאי אפשר להתעלם מהם בכל עבודת שיפוץ ועיצוב הבית.

עיצוב מקצועי לבתים ומשרדים – אריה גולדין עיצוב פנים

לסיכום, בבואכם לבחור מעצב פנים לעיצוב הנכס שלכם אתם צריכים להביא בחשבון כמה פרמטרים שרק אם כולם יתקיימו, זהו מעצב הפנים הנכון לביצוע עבודת עיצוב הנכס שלכם. התאמה אישית, סגנון עיצובי ומחיר העבודה הם רק שלושה פרמטרים מרכזיים החשובים בבחירת כל מעצב בתים לבית שלכם אך יש עוד פרמטרים נוספים שלא נגענו בהם במאמר זה ונרחיב עליהם במאמר הבא.

מוזמנים לקרוא עוד מאמרים ולקבל עוד טיפים שימושיים לעיצוב עצמי ובכלל על עולם העיצוב, טרנדים ומגמות שולטים בשנים האחרונות בתחום, חידושים והמצאות טכנולוגיות הנמצאות כיום בשירות מעצב הפנים ומידע כללי ובסיסי על עולם העיצוב, שיטות עיצוב, סגנונות עיצוב ועוד. מוזמנים להשאיר פרטים לייעוץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור כל עבודת עיצוב לנכס שלכם עוד היום. להתראות ובהצלחה!