חיפויים לקיר

תוכנית חיפויים לקיר שמשדרגת כל בית – אריה גולדין מעצב פנים

חיפויים לקיר הפכו מזמן למוצר צריכה בסיסי ופריט שכל בית, דירה, משרד ולובי נהנים ממנו. יש היום מבחר עצום של חיפויי קיר וחידושים נהדרים בתחום כאשר כל שנה יוצאים חיפויים עוד יותר יפים ועוד יותר מרשימים העושים שימוש בטכנולוגיית חריטה והדפסה והופכים את חומר הגלם הקל לעיבוד הזה, לחומר ביד היוצר, המאפשר למעצבים בכל העולם ליצור תוכניות עיצוב מהממות בעזרת חיפויים לקיר, דבר שמאפשר לכל נכס לקבל מראה מרשים וכבונוס, גם לשמור על הקירות לאורך שנים רבות בלי הצורך לצבוע אותם אחת לכמה שנים!

מתקינים חיפויים לקיר והופכים את הדירה לדירת יוקרה!

חיפויים לקיר הופכים כל נכס לבעל מראה יוקרתי יותר. חיפויים לקיר הם למעשה פלטות או לוחות בכל גודל שתרצו המאפשרים לכסות את הקיר או למעשה להדביק על הקיר קיר נוסף רק שהפעם הוא יכול להיות בעל תבליטים, הדפסים, צורות וטקסטורות מיוחדות המאפשרות לקיר להתחפש למה שהוא רוצה בעזרת חיפוי קיר דמוי עץ, חיפוי קיר דמוי שיש ועוד! המבחר העצום של חיפויי הקיר וכן האפשרות ליצור חיפוי קיר ייחודי בהתאמה אישית לכל בית יוצרים עבור מעצבי הפנים אין ספור אפשרויות עיצוב וכל מעצב יכול לבטא את היצירתיות והיכולת שלו בצורה שונה בזכות העושר, המבחר והיכולת לבנות למעשה תוכנית עיצוב בלעדית ומיוחדת לכל בית או עסק!

איך להשתמש באלמנט כמו חיפויים לקיר בצורה נכונה – אריה גולדין מעצב פנים

קל לבחור חיפויים לקיר היום ובכל חנות ריהוט שמכבדת את עצמה יש כבר מחלקת חיפויי קיר גדולה עם מבחר דגמים, כל חנות לפי רמת ההשקעה שלה בפיתוח מחלקת חיפויי הקיר והדגמים שהיא מצליחה להשיג מהעולם. הכוח של מעצב הפנים הוא לבחור את חיפויי הקיר הכי מתאימים לבית ועיצובם בצורה ובגודל שיחמיאו לבית ולא יעמיסו עליו אלמנטים עיצוביים. השילוב בין חיפוי הקיר הרצוי, הריצוף, הרצוי והריהוט הרצוי, יכול לשדרג כל בית ולהפוך אותו ליצירת אומנות של ממש!

חושבים על הכנסת חיפוי קיר לבית או לעסק? יש לנו את הפתרונות העיצוביים הטובים ביותר עבורכם ונשמח לרתום את הידע והניסיון הרב שלנו בתחום לטובת הפיכת הנכס והחלל שלכם מעוצב ברמה הגבוהה ביותר בעזרת חיפויי קיר איכותיים ומרשימים וכל אלמנטיי העיצוב אחרים שתבחרו ושנציע לכם!

3 טיפים כלליים לעיצוב הבית או העסק:

חיפוי קיר הוא רק אלמנט אחד לעיצוב הבית אך יש עוד כמה אלמנטים חשובים שצריך לשים עליהם דגש כשמעצבים את הבית בצורה מלאה.

ריצוף: היסוד של כל בית, אלמנט שהוא גם עיצובי וגם פונקציונלי וזה שיכתיב למעשה את בניית שאר תוכנית העיצוב. גם בתחום הריצוף כמו בתחום חיפויי הקיר הייתה קפיצת מדרגה רצינית  בתחום בשנים האחרונות. אפשר ליהנות היום מאריחי שיש בגדלים מדהימים, צורות מיוחדות וטקסטורות מרשימות. גם כאן למעצב הפנים יש היום אפשרויות משחק גדולות יותר ויכולת לבנות תוכנית עיצוב מרשימה ובלעדית לכל נכס.

ריהוט: האלמנט המרכזי בבית וזה שלא חשוב רק איך יראה אלא איך ירגיש, איזו רמת נוחות יספק וזה שאולי הכי ישפיע על איך יראה הבית בסופו של דבר. הריצוף וחיפויי הקיר הם המעטפת ואין ספק שיש להם השפעה גדולה גם בתת מודע אך הריהוט הוא האלמנט המרכזי בכל בית והוא צריך להיות בראש ובראשונה נוח לשימוש וכמובן גם להיראות טוב ולהתאים לריצוף, לחיפוי הקיר ולכל האלמנטים העיצוביים האחרים בבית.

חיפוי קיר: נסיים באלמנט שהתחלנו בו וזה שישלים עבורכם את תוכנית העיצוב בצורה מושלמת: חיפוי הקיר. פירטנו עליו בתחילת המאמר ואמרנו שמדובר בחומר גלם קל לעיבוד והתקנה, קל לתחזוקה ולא יקר. אלמנט עיצובי מרשים לכל הדעות בעל אפשרות לשדרג כל נכס וכל דירה בכל גודל.

חשוב לזכור: עיצוב הבית לא מתחיל בריצוף, בריהוט ובחיפוי הקיר אלא הרבה לפני ואם אתם עומדים לשפץ או לעצב את הבית מחדש זאת גם ההזדמנות שלכם לעשות שינויים קצת יותר מרחיקי לכת בתשתית ובמבנה הבית. שינוי כזה כולל שבירת או הוספת קירות, הוספת קווי חשמל, הוספת מיזוג מרכזי ויצירת תקרה מונמכת למשל, בניית או הסרת עמודים, שינוי צורת הבית הפנימית ועוד.

מעצב פנים יכול לתת לכם מענה לכל הדברים הללו ולבנות עבורכם תוכנית עיצוב מפורטת המביאה בחשבון את כל הפרטים הטכניים החשובים לא פחות. תוכנית עיצוב מסודרת גם תסדר לכם בראש את המשך העבודה ואת התקציב ובעזרת הדמיה ממוחשבת ותוכנית עיצוב מסודרת תוכלו לקבל תמונה של המראה הסופי פחות או יותר לפני הוצאת התוכנית אל הפועל.

יכול להיות למשל שחיפוי קיר הוא דווקא לא האלמנט שיתאים לבית שלכם אך יש חלופות לא פחות טובות כמו צביעה מיוחדת למשל, טפטים, קיר לבנים ועוד. מעצב פנים יוכל לפרוש בפניכם את כל אפשרויות העיצוב המתאימות לבית שלכם ואתם תוכלו לבחור מתוכן את זאת שהכי נראית לכם!

לסיכום

רוצים להוסיף אלמנט עיצוב מרשים וייחודי לבית? חיפוי קיר יכול להיות האלמנט שחיכיתם לו כל הזמן וזה שיאפשר לכם לשדרג את הכנס בקלות ובעלות לא גבוהה ולתת לו מראה יוקרתי ומפואר יותר! מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים על התקנת חיפויי קיר לבית או לעסק ולקבל ייעץ מקצועי לגביי כל עבודת עיצוב לבית או לעסק שאתם צריכים. להתראות ובהצלחה!